
Model LV S spletne strani Lucky Miner Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 7 TH/s za porabo energije 150W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.37 |
| Električna energija | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| dobiček | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.77 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Proizvajalec | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Poznan tudi kot | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Izdaja | May 2026 |
| Velikost | 200 x 128 x 70mm |
| Teža | 1100g |
| Raven hrupa | 40db |
| Ventilator(i) | 1 |
| Napajanje | 150W |
| Vmesnik | Ethernet / Wifi |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |